گروه “برنامه ریزی تولید” به عنوان اولین سایت تخصصی برنامه ریزی تولید در ایران،ارائه کننده مستندات (اعم از فرم ها،روش های اجرائی گزارشات ، فایل ها و…) در زمینه برنامه ریزی تولید و برنامه ریزی حمل و نقل،فایل های نرم افزارهای برنامه ریزی و کنترل تولید بوده که مفتخر است در صورت نیاز متقاضیان محترم،مستندات مورد نیاز را نیز ارائه نماید

با ما در تماس باشید…

مناسب الگوبرداری

با توجه به کاربردی بودن فرم ها و دستورالعمل ها می توانید به راحتی در مجموعه تحت پوشش خود از آنها الگوبرداری کنید. در برخی از فرم ها شاید لازم باشد فقط لوگو و نام شرکت خود را بگذارید.

تیم فعال و بروز

ما مدام در حال تحقیق و بروز آوری مجموعه فرم ها، چک لیست ها و دستورالعمل ها ، فایل ها می باشیم. این کار متناسب با نیاز صنعت و علوم جدیدی که در صنعت عملیاتی خواهد گردید انجام می شود.

آپدیت رایگان

هر مجموعه ای که آپدیت و بروزآوری شد به صورت رایگان برای کسانی که قبلاً خریداری کرده بودند ارسال خواهد گردید. این کار کاملاً رایگان انجام خواهد شد.

قیمت مناسب

اگر چه شما نمی توانید مشابه این مجموعه ها را در جایی دیگر بیابید، باز هم قیمت زیادی روی مجموعه ها گذاشته نشده است تا تمام سازمان ها و شرکت ها و کارخانجات ایرانی بتوانند آنها را تهیه کنند.